درباره ما : گروه تورهای مشهد

گروه تورهای مشهد ( وابسته به شركت خدمات مسافرتی رويای جهانگردی چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترين مجموعه های مجری تورهای مشهد برای مسافران ميباشد . اين مجموعه همچنين يكی از فعالترين هلدينگ ها در رزرواسيون هتل های مشهد را داراست . این مجموعه موفق شده در سالهای گذشته چندین دوره به عنوان مجری منتخب مسافران برای تورهای مشهد برگزیده شود و در رویدادهای مختلف گردشگری برای اجرای تورهای با کیفیت و همچنین کسب رضایت بالای مسافران مورد تقدیر قرار گیرد. اين گروه افتخار دارد روزانه به صورت پياپی در ساعات پروازی مختلف در روز مسافران را به صورت گروهی و يا انفرادی در قالب تورهای مشهد از شهرهای مختلف روانه اين جزيره زيبا مينمايد . اين تورها از شهر تهران و همچنين از ساير شهرهای بزرگ مانند مشهد ، ساری ، رشت ، كرمانشاه ، اصفهان ، تبريز ، شیراز و... برگزار می گردد .

آژانس هواپیمایی

ارائه بهترین قیمت برای هتل های مشهد : گروه تورهای مشهد افتخار چندين سال همكاری با تمامی هتلهای مطرح مشهد را نيز در كارنامه خود دارد  و همچنين توفيق داشته ارزنده ترين هتلها مشهد را بعضا با تخفيفات بسيار مناسب در اختيار مسافران خود قرار دهد.

میزبانی از بیشترین مسافران سازمانی در مشهد : این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در مشهد نیز پذیرایی نماید .

عرضه تورهای مسافرتی رایگان : هر ماه ده ها تور و یا بلیط رایگان به مشهد صرفا به مشتریان این مجموعه تعلق میگیرد . مشتریان گروه تورهای مشهد میتوانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و از خدمات رایگان ارائه شده باخبر باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و تورهای رایگان مشهد میتوانید از صفحه جشنواره تورهای مسافرتی رایگان بازدید نمایید.

 

شماره های تماس :

بخش تور : 42632 و 88530609

رزرواسیون : 43361

پشتیبانی آژانسهای همکار : 22695111

سازمانها و ارگانهای طرف قرارداد : 88549155

 

آدرس : خیابان شهید بهشتی ،جنب متروی بهشتی ، پلاک 10

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید